Värsked tööpakkumised

Key Account Manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164868

Tööpakkumise number

164868

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks esimeses etapis on kliendiportfelli haldamine, firma ja teenuste aktiivne müük ning tutvustamine, firma tegevuse laienedes ka müügimeeskonna loomine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• Finants- või inkassovaldkonna töökogemust
• Kõrgharidust
• Head Eesti ja soovitavalt ka Baltikumi ärimaailma tundmist
• Iseseisva töötamise oskust, eesmärgile orienteeritust
• Lisaks eesti ja vene keele oskusele soome ja/või inglise keele oskust
Kasuks tuleb eelnev firmade käivitamise kogemus ja rahvusvaheline töökogemus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelises meeskonnas, häid arengu- ja karjäärivõimalusi ning motiveerivat kompensatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
17. september 2008

MPS (Management Personnel Services) on 1975 aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast. MPS EESTI kliendiks on OK PERINTÄ (www.okperinta.fi). OK PERINTÄ on Soome suurim kodumaises omanduses olev inkassofirma kontoritega Helsingis, Turus, Tamperes ja Vaasas. Firma on asutatud 1991. aastal ning töötajaid on üle 60. OK PERINTÄ eripäraks on spetsialiseerumine telefoniteenusele , mis muudab inkassoprotsessi nii võlausaldajale kui võlgnikule efektiivsemaks ja mugavamaks ning toetab tavapärast inkassoteenust. OK PERINTÄ klientideks on erineva suurusega firmad. Firma kuulub Soome Inkassofirmade Liitu.
OK PERINTÄ on nüüd laiendamas oma tegevust Eestisse ja seoses sellega otsime KEY ACCOUNT MANAGER´i.