Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60248

Key Account Manager (Finland)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Key Account Manager (võtmekliendihaldur)
Peamine ülesanne on suhete arendamine TC Partneri Soome võtmeklientidega.
Ettevõtte juhtkonna liikmena juhid otseselt müügijuhtide meeskonda ning Sinu vastutusvaldkonda kuulub ka müügitegevuse pikaajaline planeerimine.

Ootused kandidaadile

- hea suhtlusoskus, avatus uutele ideedele
- võime kohaneda muutustega, tulemustele orienteeritus
- eelnev kogemus meeskonna juhtimisel
- vajalik soome keele valdamine ning hea vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
- soov ennast arendada

Ettevõte pakub

-ametikohta jõudsalt arenevas firmas
-täiendkoolitusi
-meeldivat, sõbralikku ja abivalmis seltskonda
-kesklinnas asuvat kontorit

Töö tasustamine:
-Kliendihalduri töötasu koosneb põhitasust+ motiveerivast boonussüsteemist

Tööpakkumise number
#60248