Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439418

Ketassae operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

2016.aasta oktoobris tööd alustav Baltic Forest OÜ Paikuse saeveski otsib oma meeskonda töökaid ja ausaid inimesi.
Tööde kirjeldus:
Palkide saagimine ning saematerjali tootmine ketassaeraamil.
Saeraami seadistamine ja hooldus.
Etteantud kvaliteedile vastava saematerjali tootmine.

Ootused kandidaadile

Oskus käsitleda ketassaeraami.
Eelnev töökogemus.
Võime toota nõutud kvaliteediga saematerjali.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu.
Tööd sisetingimustes (soojustatud hallis)

Lisainfo

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust: info(at)balticforest.ee

Tööpakkumise number
#439418

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

CVKeskus.ee klient

saetööstus

Vaata rohkem