Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64150

Keskuse perenaine

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keskuse perenaise ametikoha eesmärk on tagada keskuse kommunikatsioonide laitmatu funktsioneerimine, kasvandikele ja personalile heakorrastatud elu- ja töökeskkonna tagamine, keskuse tegevuseks vajalike matriaalste varade tellimine ja kasutamise arvestus

Ootused kandidaadile

Kandidaat võiks olla vähemalt keskharidusega, osata eesti keelt kõrgtasemel ja vene keelt suhtlustasemel, osata kasutada arvutit algtasemel.

Alalist tööd tulemusele orienteeritud kollektiivis, kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#64150