Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119146

Keskuse juht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uue keskuse ehituse koordineerimine
  • Müügi prognoosimine ning müügimahtude -ja eesmärkide saavutamine
  • Kliendisuhete haldamine ning hinnapoliitika kujundamine
  • Kaubavarude juhtimine ja tegevusstandardite püstitamine
  • Meeskonna toetamine ja motiveerimine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus majandus, müügi või autonduse alal
  • Eelnev juhtimisalane töökogemus. Eelistusi ananb juhtimiskogemus autonduse vallas
  • Lisaks esti keele oskusele ka vene ja inglise suhtluskeel
  • Sihikindlus ja kõrge motiveeritus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Koolitust ja enesetäienduse võimalusi
  • Tööks vajalikke vahendeid
  • Head, töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Töökoht asub PÄRNUS!

Tööpakkumise number
#119146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

AS Ühinenud Autokeskused on Kommest Gruppi kuuluv tütarettevõte, mis on Eesti suurim autode jaemüügikett väljaspool Tallinna. Ühinenud Autokeskuse müügi- ja teeninduskeskused asuvad Pärnus, Rakveres ning Paides. Ettevõte esindab kahte automarki - Peugeot ning Ssang Yong.

Vaata rohkem