Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151995

Kesklinna politseiosakonna spetsialist (klienditeenindaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kesklinna politseiosakonda pöördunud isikute kiire ja kvaliteetne teenindamine
  • vastuvõtulauda pöördunud kodanikest vastavate ametnike teavitamine
  • tõendite väljastamine teadete/avalduste registreerimise kohta
  • operatiivteabe edastamine välijuhile ning teistele huvitatud teenistustele ja talitustele

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene keele oskus kesktasemel, veel ühe võõrkeele valdamine (soovitavalt inglise)
  • arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel, Outlook, internet)
  • kõrge pingetaluvus
  • kliendisuhtlusele orienteeritus

  • stabiilset ametipalka ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid lisatasusid
  • rutiinivaba ja huvitavat tööd
  • meeskonnatööle orienteeritud sõbralikke kaastöötajaid
  • lõõgastavat sauna peale tööpäeva
  • erialaseid koolitusi
  • rohkelt ühisüritusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • töökogemus klienditeenindajana
  • varasemad teadmised politseitööst

Tööpakkumise number
#151995

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. mai 2008

Põhja Politseiprefektuur on Politseiameti haldusala suurim politseiprefektuur, kus töötab üle 1500 teenistuja.

Vaata rohkem