Värsked tööpakkumised

Kesklao juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30369

Tööpakkumise number

30369

Töö kirjeldus

Töö sisuks on täna Tallinnas 14 000 m2 laopinnal asuva kesklao juhtimine kauba vastuvõtmisest kuni välja saatmiseni, ligi sajast inimesest koosneva meeskonna juhtimise korraldamine, laoinventari ja seadmete planeerimine, inventuuride läbi viimise juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab kõrgharidust, vähemalt 2-aastast varasemat töökogemust logistikavaldkonnas ja töökogemust juhina (keskastmejuht, tippjuht).

Töö eeldab:
• Analüütilist mõtlemist, süsteemsust, koostöövalmidust ja orienteeritust meeskonnatööle
• Väga head MS Exceli ja Accessi kasutamise oskust
• Eesti keele valdamist, head vene ja inglise keele oskust
• Kõrgtasemel laomajandusalaseid teadmisi

Pakume konkurentsivõimelist töötasu, võimalust eneseteostuseks ning huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada hiljemalt 25. maiks 2004 oma elulookirjeldus (CV) ja motivatsioonikiri meiliaadressil personal@smarten.ee märksõnaga ”kesklao juhataja”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2004
Kuulutus sisestati:
12. mai 2004

Smarten Logistika kuulub suurimate logistikalahendusi pakkuvate ettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda koostööpartneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.