Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63128

Keskkonnatehnika insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus või on omandamisel (4. kursus)
  • Tööks vajaliku tarkvara ja normdokumentide tundmine
  • Töökeel on eesti keel, kasuks tuleb inglise keele ja vene keele oskus
  • Tööga toimetuleku eelduseks on iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime, hea suhtlemisoskus, orienteeritus tulemusele ning paindlikkus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja töökat meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi, häid tingimusi enesetäienduseks ning motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerijal palume esitada oma CV koos palgasooviga 27. aprilliks 2006
Narva mnt 7a
10117 TALLINN
faks 669 1601

Tööpakkumise number
#63128