Keskkonnaspetsialist
Tööpakkumise number #755521

5
Epler & Lorenz AS
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Vastutab ohtlike jäätmete laoarvestuse ja jäätmearuande andmete õigsuse eest.

  • Vastutab jäätmete saatekirjade loomise, andmete lisamise, kontrollimise ja kinnitamise eest ohtlike jäätmete saatekirjade infosüsteemis.

  • Korraldab vajalike dokumentide vormistamist ja koostab tööst tulenevaid aruandeid.

  • Jälgib ettevõtte tegevuse vastavust töö- ja keskkonna nõuetele.

Ootused kandidaadile

  • Sul on kõrgem keskkonnaalane haridus.

  • Kasuks tuleb töökogemus jäätmete käitlemise valdkonnas.

  • Kasuks tuleb hea exceli kasutamise oskus.

  • Sul on tõsine huvi jäätmekäitluse valdkonna vastu.

  • Sa oled iseseisev ja ambitsioonikas ja Sind ei ole vaja kontrollida.

  • Suudad operatiivselt lahendada probleeme, oskad suhelda ja oled valmis koostööks.

Ettevõte pakub

  • Valdkond on perspektiivikas ja pidevalt arenev.

  • Võimalus oma ideid teostada on suur.

  • Kollektiiv on teotahteline ja toetav.

  • Juhendame töökäigus.

Tööpakkumise number
#755521