Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127452

Keskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- keskkonnamõju (strateegilistes) hindamistes osalemine
- keskkonnapäringud ja -analüüs
- aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

- keskkonna- või loodusteaduste alane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
- teadmised keskkonnaalastest õigusaktidest (sh keskkonnamõju (strateegilise) hindamise põhimõtete tundmine
- väga hea eesti ja inglise keele oskus
- väga hea arvutioskus (MS Word, MS Excel)
- kohusetundlikkus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb:

- keskkonnamõju hindamises osalemise kogemus
- kogemus GIS- või CAD- tarkvaraga töötamisel
- soome keele oskus
- iseseisev mõtlemine

Ettevõte pakub

- paindlikku tööaega
- rahvusvahelist seltskonda
- huvitavat tööd
- motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#127452