Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221488

Keskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on juhtida meie rahvusvaheliste ja kodumaiste arendusprojektide keskkonnamõjude hindamise protsesse. Töö võimaldab Sul teha koostööd nii erinevate Eesti Energia üksustega kui välispartneritega ning eeldab valmisolekut viibida välislähetustes.

Ootused kandidaadile

See töö sobib just Sinule, kui:

  • omad kõrgharidust (soovitavalt magistrikraadi) keskkonnakorralduse vm lähedaselt erialalt, kasuks tuleb erialane töökogemus
  • omad projektijuhtimise oskusi ja kogemust
  • Sul on hea analüüsioskus ja üldistusvõime
  • oled süsteemse mõtlemise ja kõrge õppimisvõimega
  • oled oma töö korraldamisel korrektne ja iseseisev, initsiatiivikas
  • valdad eesti ja erialast inglise keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks

Tule, kui oled huvitatud tööst tulemusele orienteeritud tippspetsialistidest koosnevas meeskonnas, võimalusest anda oma panus suuremahuliste rahvusvaheliste projektide realiseerimisse ning Eesti põlevkivi töötlemise tehnoloogia ja kogemuse viimisest maailma, arendavast erialasest kogemusest, multikultuursest ja kaasaegsest töökeskkonnast.

Tööpakkumise number
#221488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
8. märts 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia äri arenduse osakond tegeleb põlevkivist vedelkütuste tootmise tehnoloogia müügiga ning uute äriprojektide kavandamise, käivitamise ja elluviimisega nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Pakume oma oskusteavet ja integreeritud tehnoloogialahendusi riikidele, kes soovivad oma põlevkivireserve kasutada elektri või põlevkiviõli toomiseks. Meie esimene projekt leiab aset Jordaanias, kus töötame praegu välja põlevkivist elektri tootmise kompleksi ja vedelkütuste tootmise kompleksi. Oleme avatud võimalikele projektidele teisteski riikides (sh Hiina, Maroko, Egiptus, USA jt).

Vaata rohkem