Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646381

Keskkonnaspetsialist (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- keskkonnamõju hindamise ja keskkonnamõju strateegilise hindamise alaste tegevuste korraldamine;
- töövaldkonnaalaste loataotluste koostamine;
- arvamuse esitamine vee-erikasutuslubade, keskkonnakomplekslubade, jäätmelubade ja välisõhu saastelubade taotlustele;
- töövaldkonnaalaste riigihangete lihthanke dokumentide ettevalmistamine või lähteülesannete koostamine;
- töövaldkonnaalaste lepingute täitmise, teostatud tööde kvaliteedi kontrollimine ja vastuvõtuaktide kooskõlastamine;
- töövaldkonnaalaste elektrooniliste andmekogude ja registrite pidamine, korrastamine ja täiendamine; jäätmehoolduse korraldamine;
- töövaldkonnaalaste projektide koostamine välisrahastuse taotlemiseks;
- Viljandi maastikukaitseala kaitsekorralduskavaga seatud tegevuste korraldamine;
- linnavalitsuse komisjonide töös või töögruppides osalemine ja linnavalitsuse esindamine ühiskomisjonides;
- keskkonnaalase järelevalve teostamine.

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus eelistatult keskkonnakaitse või –korraldusega seotud erialal;
- hea analüüsivõime ning süsteemne mõtlemine;
- hea suhtlemis- ja enesekehtestamise oskus;
- soovitav eelnev töötamise kogemus sarnasel ametikohal.

Omalt poolt pakume huvitavat ja mitmekesist tööd, kaasarääkimise võimalust Viljandi linna arendamisel. Võimaldame enesetäiendamist valdkonnaalastel koolitustel ja toetame sportimist

Tööpakkumise number
#646381