Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57426

Keskkonnaökonoomika spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsialisti põhiülesanneteks on

  • mitmesuguste keskkonnaökonoomika alaste majandusanalüüside tegemine (vee, jäätmete, metsa jt valdkondades, sh veepoliitika raamdirektiivi majandusanalüüs),
  • keskkonnakaitseprogrammide tulu-kulu analüüsi tegemine,
riigi keskkonnakaitsekulutuste efektiivsuse hindamine,
  • keskkonnakaitse majandushoobade analüüs ja edasiarendamine ökomaksureformi raames,
  • õigusaktide ja strateegiadokumentide sotsiaalmajanduslike mõjude hindamine.

Ootused kandidaadile

  • väga head analüüsivõimet ja iseseisvat loogilist mõtlemist,
  • majandusalast kõrgharidust,
  • valmisolekut uute ja vastutusrikaste tööülesannete täitmiseks,
  • väga heal tasemel inglise ja eesti keele suulist ja kirjalikku väljendusoskust ning head argumenteerimisvõimet,
  • huvi keskkonnaökonoomika vastu.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus majandusanalüütikuna ja kokkupuude keskkonnakaitse valdkonnaga.

Ettevõte pakub

  • perspektiivikat, väljakutsete rohket ja huvitavat tööd,
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid (35 päeva puhkust, õppelaenu kustutamist jms),
  • võimalusi enesearendamiseks, täiendkoolitusteks ja kontaktide saamiseks.

Tööpakkumise number
#57426