Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176935

Keskkonnaministeerium võtab avaliku konkursi korras teenistusse LOODUSKAITSEOSAKONNA JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna juhtimine ning osakonnale pandud ülesannete õiguspärase, täpse ja tähtaegse täitmise tagamine;
  • looduskaitsepoliitika kavandamise ning elluviimise korraldamine ja koordineerimine;
  • osakonna esindamine selle tegevusvaldkonnas nii riigisiseselt kui rahvusvahelisel tasandil.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (soovitavalt looduskaitse- või keskkonna alane või juriidiline);
  • inimeste- ja protsesside juhtimise alane kogemus vähemalt 2 aastat;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt kahe võõrkeele (sh. inglise keel) oskus kesktasemel või inglise keele oskus kõrgtasemel;
  • Keskkonnaministeeriumi tegevusvaldkonna, valitsemisala ja neid reguleerivate õigusaktide väga hea tundmine;
  • teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ning õigussüsteemist ja selle rakendamisest, Euroopa Liidu otsustetegemise protsessi tundmine;
  • analüüsi- ja planeerimise oskus;
  • otsustus- ja vastutusvõime;
  • initsiatiivikus;
  • hea pigetaluvus;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • juhtimise- ja meeskonnatöö oskus.

  • võimalust teostada end kiiresti arenevas, üha kasvava tähtsusega ning väljakutsete rohkes valdkonnas;
  • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • toetavat ja noort meeskonda;
  • huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas.

Lisainfo

Tegemist on Riigisekretäri poolt väljakuulutatud avaliku konkursiga. Läbi CV Keskuse kandideerimist ei toimu.
Kandideerimiseks palume esitada 28. aprilliks 2009 Riigikantselei konkursi- ja atesteerimiskomisjonile (Rahukohtu 3, Tallinn 15161), märgusõnaga KESKKONNAMINISTEERIUMI KONKURSS:
- avaldus;
- elulookirjeldus;
- tunnistuse või diplomi koopia vajaliku kvalifikatsiooni või hariduse kohta;
- omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduse sätestatud nõuetele;
- essee teemal „Nägemus Eesti looduskaitse korraldamisest” (pikkus kuni 3 lk). Essee palume saata ka elektrooniliselt aadressile maris.vaino[ät]riigikantselei.ee.

Viide täielikule konkursikuulutusele: www.riigikantselei.ee/?id=73815.

Tööpakkumise number
#176935