Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198581

Keskkonnakorralduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Keskkonnalubade taotluste koostamine ja taotlemine ning lubade ajakohasuse jälgimine
  • Ettevõtte sisese ja välise jäätmearuandluse korraldamine ja vastava protsessi pidev arendamine
  • Jäätmearuandluses kajastuvate andmete täpsuse ja kvaliteedi ( sh seadusandlusele vastavus) tagamine läbi süsteemi pideva arendamise ja asjaosaliste juhendamise ning koolitamise kaudu

Nõudmised kandidaadile

  • Täpsus, põhjalikkus ja korrektsus ning ajakavadest kinnipidamine
  • Rutiinitaluvus
  • Head teadmised keskkonnakorraldusest ja jäätmetest
  • Hea suhtlemisoskus
  • Keskkonnaalase seadusandluse tundmine
  • Head arvutikasutamise oskused
  • Vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Puhkust 35 kalendripäeva
Soodsaid sportimisvõimalusi
Meeldivat töökeskkonda ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#198581

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
31. mai 2010

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakorter asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume oma töötajatele mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab lisapuhkust, erinevaid toetusi, koolitusi ja ühisüritusi.

Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Meie juures ootavad uued väljakutsed ka Sind!

Vaata rohkem