Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155465

Keskkonnakorralduse büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- keskkonnamõju strateegilise hindamise korraldamine;
- keskkonnamõju strateegilise hindamise efektiivsuse tõstmiseks vajalike meetmete väljatöötamine ja rakendamine;
- riikidevahelise koostöö korraldamine oma valdkonna piires;
- valdkonna õigusloomes osalemine.

Ootused kandidaadile

- keskkonnaalane kõrgharidus;
- varasem töökogemus keskkonnakorralduse valdkonnas;
- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel;
- hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

- mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
- huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas;
- ministeeriumi motivatsioonipaketist ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Lisainfo

Tegemist on lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asenduskohaga.

Erialastele küsimustele vastab Keskkonnakorralduse büroo juhataja Taimar Ala, tel: 626 2983.

Tööpakkumise number
#155465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008

Keskkonnaministeeriumi valdkonda kuuluvad riigi keskkonna- ja looduskaitse korraldamine, sh looduskaitse, kalavarude, jäätmete, välisõhu kaitse, metsanduse ja keskkonnahariduse reguleerimine ning vastavate arengukavade, strateegiate ja õigusaktide eelnõude koostamine. Teisisõnu on Keskkonnaministeeriumi ülesanne korraldada ja koordineerida keskkonnapoliitikat.

Vaata rohkem