Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66232

Keskkonnakaitseinspektor

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanne on riikliku keskkonnajärelevalve teostamine.
Selleks:

  • kontrollib keskkonnakaitse ja -kasutamise nõuetest kinnipidamist peamiselt ettevõtetes;
  • viib seadusega sätestatud juhtudel läbi väärteomenetluse ja teostab esmaseid menetlustoimingud kriminaalasjades;
  • lahendab märgukirjade ja avaldustega seotud küsimusi oma tegevusvaldkonnas;
  • täidab muid ülesandeid, mis seonduvad Keskkonnainspektsioonile õigusaktidega pandud kohustuste täitmisega.

Ootused kandidaadile

  • keskkonnaalane kõrg- või eriharidus ja/või vastav töökogemus vähemalt 1 aasta;
  • arvutikasutamise oskus;
  • väga hea eesti ja vene keele oskus (soovitatavalt ka inglise keele oskus);
  • autojuhiload;
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus.

Lisaks eeldab ametikoht füüsiliselt tervet töötajat (oluline osa tööajast tuleb veeta väljas).

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Teenistuskoht asub Valga, Lai 19.

Tööpakkumise number
#66232

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 5500 - 6500 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. mai 2006
Kuulutus sisestati:
4. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem