Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148430

Keskkonnakaitseinspektor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keskkonnajärelevalve teostamine ning sellega seotud töö korraldamine:
- kontrollida keskkonnakaitse ja -kasutamisalaste õigusaktide nõuetest kinnipidamist
- ettekirjutuste tegemine keskkonnakaitseliste õiguserikkumiste peatamiseks või lõpetamiseks
- keskkonnamõju hindamise protsessis osalemine

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
- keskkonnaalaste õigusaktide tundmine ja nende rakendamise oskus
- kõrge pingetaluvus, vastutus- ja kohusetunne
- arvutikasutamisoskus, sh vajalike programmide ja andmekogude kasutamisoskus
- eesti keele oskus kõrgtasemel
- B-kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus.

Ettevõte pakub

- arenevat ja sõbralikku töökeskkonda
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
- enesetäiendamisvõimalusi
- huvitavat ja vastutusrikast tööd

Lisainfo

Lisainfo: Sigrid Rajangu, keskkonnaameti juhataja, tel. 60 66 851

Tööpakkumise number
#148430

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
8. mai 2008
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem