Värsked tööpakkumised

Keskkonnajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55300

Tööpakkumise number

55300

Töö kirjeldus

Keskkonnajuht tagab ettevõtte efektiivse keskkonnahoidliku ressursikasutuse juhtimise ja seeläbi keskkonnaalase- ja majandusliku kokkuhoiu saavutamise.
Tagab keskkonnaruumi, sealhulgas töötervishoiu ning tööohutuse nõuete järgimise ja kontrolli.
- Ettevõttes keskonna, sealhulgas töötervishoidu ja tööohutust reguleerivate õigusaktidega sätestatud nõuetele vastava töö korraldamine ja järelevalve;
- Keskkonnaalase, sealhulgas töötervishoidu ja tööohutust käsitleva dokumentatsiooni koostamise korraldamine ja haldamine;
- Keskkonnaalase, sealhulgas töötervishoiu ja tööohutuse alase tegevuse kavandamine, korraldamine ja järelevalve ettevõttes;
- Riskianalüüsi teostamise korraldamine
- Tutvustab töökeskkonna volinikele nende volitusi, kohustusi, õigusi ja konsulteerib töökeskkonna nõukogu.
- Kirjeldab vajadusi ja võimalikke kulutusi keskkonna kvaliteedi tõstmiseks aasta eelarve koostamise protsessis;

Nõudmised kandidaadile

Nõuded haridusele:·
- kõrgharidus, soovitavalt inseneri- või keskonnaõpetust saanud spetsialist;
- töökogemust vähemalt 2 aastat;
- ametialane enesetäiendamine viimase 2 aasta jooksul.

Nõuded teadmistele ja oskustele:
- operatiivse juhtimise oskus;
- hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus heal tasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses.

Nõuded isikuomadustele:
- kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime;
- tagajärgede ettenägemisvõime;
- usaldusväärsus ja korrektsus;
- hea suhtlemisoskus;
- algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatöötamiseks ning elluviimiseks;
- analüüsi ja sünteesivõime;
- stressitaluvus;
- lojaalsus.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
21. november 2005

AS Tarkon on üks Lõuna-Eesti suurematest tööandjatest oma 500 töötajaga. Oleme spetsialiseerunud allhanketöödele peenmehhaanika ja elektroonika alal. Omame ISO 9001:2000 sertifikaati.