Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289771

Keskkonnahoiu osakonna juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhtivspetsialisti ametikoha eesmärk on pinna- ja põhjavee kaitse korraldamine Tallinna linnas.

Põhitööülesanded:

  • linna veekogude ja veeressursi kasutamise ning kaitse korraldamine;
  • veekogude seire korraldamine;
  • järelevalve teostamine veekaitse valdkonnas;
  • arengukavadele, planeeringutele ja projektidele veekaitsenõuete seadmine ning seatud tingimuste ja nõuete täitmise kontrollimine;
  • komplekslubadele, geoloogilistele uuringulubadele, maavara kaevandamislubadele ning vee-erikasutuslubadele taotlustele linna seisukohtade esitamine;
  • valdkonna andmebaaside haldamine;
  • elanikkonna ja ettevõtete nõustamine veekaitsealastes küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus keskkonnateaduste erialal (eelistatult hüdroloogia või hüdrogeoloogia);
  • vähemalt 3-aastane töökogemus keskkonnakaitsega seotud valdkonnas;
  • oma tegevusvaldkonna õigusaktide ning veekaitsepõhimõtete tundmine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (MS Office, MapInfo Professional);
  • hea töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma ametikoha pädevuse piires, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest;
  • positiivsus ning hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
motiveerivat palka
arenemis- ja koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#289771

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. november 2012
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2012

Tallinna Keskkonnaamet on Tallinna linna ametiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Tallinna keskkonna- ja looduskaitse korraldamine ning tervislikuks elukeskkonnaks soodsate tingimuste loomine, lähtudes säästva arengu põhimõtetest.

Vaata rohkem