Värsked tööpakkumised

Keskkonnaekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103241

Tööpakkumise number

103241

Töö kirjeldus

- keskkonnamõju hindamise korraldamine
- keskkonna strateegilise hindamise korraldamine
- keskkonnaalaste andmete analüüs
- aruandluse koostamine

Nõudmised kandidaadile

- keskkonna- või loodusteaduste alane kõrgharidus
- keskkonnamõju hindamises osalemise kogemus
- teadmised keskkonnaalastest õigusaktidest
- väga hea eesti ja inglise keele oskus
- väga hea arvutitundmine
- kohusetundlikkus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb:

- keskkonnamõju hindamise litsentsi olemasolu
- kogemus GIS tarkvaraga töötamisel
- soome keele oskus
- iseseisev mõtlemine

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist seltskonda
- huvitavat tööd
- väga head palka

Lisainfo

Kontakt: Hendrik Puhkim
Keskkonnaosakonna juhataja
hendrik.puhkim[ät]ramboll.ee
+372 5342 3684
www.ramboll.ee

Ramboll Eesti AS on asutatud 2006ndal aastal. Tänaseks on meie töötajaskond kasvanud juba 17-ni ja pakutavateks teenusteks valdavalt teede ja sildade projekteerimine, ehitus- ja teetööde omanikujärelevalve ning erinevate objektide keskkonnamõjude hinnangud ning ekspertiisid.

Ramboll Eesti AS kuulub Ramboll Gruppi. Ramboll Grupp on juhtiv konsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte Põhjamaades ning kuulub 10ne Euroopa suurima konsultatsioonifirma hulka. Ramboll’i tegevus ulatub üle maailma: pakume oskusteavet infrastruktuuri, telekommunikatsiooni, ehituse, tervishoiu, tööstuse, nafta/gaasi, energia, keskkonna, infotehnoloogia ja juhtimise valdkondades.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. mai 2007
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2007