Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326715

Keskeuroopa Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiive müügitöö Keskeuroopa turgudel: Saksamaa, Austria, Šveits, Belgia, Holland, Prantsusmaa, UK
Kliendisuhete loomine, arendamine, hoidmine
Hinnapakkumiste koostamine
Turusituatsiiooni jälgimine

Ootused kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus
Saksa ja Inglise keele hea oskus
Majanduslik mõtlemine ning projektijuhtimise oskus
Hea disiani tunnetus
Otsustusvõime ja organiseerimise oskus
Aktiivne hea suhtleja
Hea arvuti kasutus oskus

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu kiiresti kasvavas ettevõttes.
Selgeid tuleviku arenguperspektiive
Profesionaalset ja sõbralik meeskonda
Eneseteostust ja arenemisvõimalus

Tööpakkumise number
#326715

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2013

Woodman OÜ on Eesti päritolu disainkodumööbli tootja. Ettevõtte toodangut turustatakse ca 15 riigis, sealhulgas Pranstusmaal, Suurbritannias, Šveitsis, Saksamaal, Itaalias, Venemaal, Skandinaavias, Soomes, USA-s, Kanadas ja Jaapanis. Peamisteks klientideks on tuntud mööbli ja kodusisustuse kaubamajad ja ketid: John Lewis, Habitat, Micasa, Svenska Hem, Asko.... Woodman tootevalikusse kuuluvad kodukontori lauad, söögilauad,kummutid, kapid, voodid, TV alused jne. Mitmeid Woodmani tooted on võitnud rahvusvahelisi disaini auhindu.

Vaata rohkem