Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533810

Kerija - pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 8. mai 2018
Kuulutus aegub:28. mai 2018

Töö kirjeldus

Tööülesanded
- valmistoodangu kerimine masinal
- valmistoodangu pakkimine kastidesse, ettevalmistamine transpordiks
- toodangu kvaliteedi kontroll
- masina hooldus
- töö toimub tootmises, vahetustega (tööaeg E-R 6-14 või 14-22).

Ootused kandidaadile

Valime kandidaatide hulgast välja töötaja
- kes on tehniliselt taiplik ning arvuti kasutamisel asjatundlik (kasuks tuleb eelnev tootmise- või tehnikaalane töökogemus)
- kellel on hea füüsiline vorm ja hea eesti keele oskus (inglise keele oskus on abiks tööprogrammi õppimisel)
- kes on harjunud asju kiiresti ära tegema
- kelle isikuomaduste hulka kuuluvad kohusetundlikkus, abivalmidus, täpsus, rutiinitaluvus
- kes hindab pikaajalist töösuhet

Ettevõte pakub

Miks me arvame, et meie firmas on hea töötada
- väljaõpe ja ametialased koolitusvõimalused, toetame oma töötajate enesetäiendamist ja arengut
- professionaalsed ja eesmärgile orienteeritud sõbralikud kaastöötajad ning mõistlikud juhid
- stabiilne töökoht jätkusuutlikus, pidevalt arenevas ja ajaga kaasas käivas ettevõttes
- kaasaegsed töötingimused, programmid, töövahendid
- meil ei ole öötööd

Tööpakkumise number
#533810

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2018
Kuulutus sisestati:
8. mai 2018

Data Print OÜ põhitegevuseks on kvaliteetsete etikettide (kleebis- ja plastiketikettide) ja pakkematerjalide tootmine ja müük.

Vaata rohkem