Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669157
Veebipõhine värbamine

Kergvaheseinte paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome

Töö kirjeldus

Paigaldada vastavalt joonistele ning paigaldusjuhenditele erinevatel objektidel kergvaheseinasid

Ootused kandidaadile

Saavutad edu teiste kandidaatide ees, kui:

  • Omad minimaalselt ühe aasta pikkust kogemust
  • Oskad lugeda paigaldusjooniseid ja juhendeid
  • Tööturvalisuskaardi olemasolu (tööohutuse koolituse läbimist)
  • Algtasemel Soome keele oskust ja Eesti keele oskust (või Inglise)
  • Tahet saavutada oma valdkonnas spetsialisti tase
  • Auto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

Oleme lojaalsed heale kandidaadile ning pakume:

  • Abi elukoha leidmisel
  • Kvaliteetseid töövahendeid
  • Põhjalikku koolitust ja tuge
  • Stabiilset ja pikaajalist tööd
  • Võimalust teha ettevõttesisest karjääri
  • Töötasu vastavalt Soome seadustele

Tööpakkumise number
#669157

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2400 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

Tekker Oy keskendub kergvaheseinte paigaldusele ning omab pikaajalist kogemust. Keskendume kvaliteedile ja usaldusväärsusele ning teostame töid suurtel objektidel nagu, hotellid, kaubanduskeskused, kontorihooned, haiglad jne. Meie eesmärk on olla oma teenuses parimad ja läbi selle saavutada klientide usaldus, pakkuda parimaid töötingimusi oma töötajatele ning keskenduda jätkusuutlikule arengule.

Vaata rohkem