Asukoht: Soome
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 2000 - 3500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 20. november 2020
Kuulutus aegub:19. detsember 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda järgmisi spetsialiste: KERGVAHESEINTE ja RIPPLAGEDE PAIGALDAJAT

Paigaldaja ülesanneteks on ripplagede ja kergvaheseinte monteerimine objektil vastavalt nõuetele!

Töökohaks Soome, Helsingi.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev vähemalt 2 aastane töökogemus kergvaheseinte ja ripplagede ehituses.

  • Eesti, vene või inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

  • Oskus teha iseseisvalt tööd ja lugeda ehitusjooniseid.

  • Kohusetundlikus.

KASUKS TULEB:

  • Soome keele oskus.

  • EU kodakondsuse olemasolu.

  • Tööks vajalike tööriistade olemasolu.

  • Elamise võimalus Soomes.

Ettevõte pakub

  • Kindlat töösuhet stabiilses ja laienevas ettevõttes.

  • Kaasaegset ja mugavat töökeskonda.

  • Korralikku töötasu vastavalt tulemustele.

  • Võimalust teha ettevõtte sisest karjääri.

  • Kvaliteetseid tööriideid.

  • Kvaliteetseid tööriistu.

Tööpakkumise number
#676953

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
20. november 2020
KERGVAHESEINTE JA LAGEDE PAIGALDAJA KERGVAHESEINTE JA LAGEDE PAIGALDAJA

AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ

AK Viimistlus Grupp OÜ on spetsialiseerunud kergvaheseinte ja ripplagede ehitusele aastast
2007.

Vaata rohkem

KERGVAHESEINTE JA LAGEDE PAIGALDAJA