Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637866

Keretöökoja meister (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne suhtlemine klientidega - kahjude vormistamine, sõidukikahjude ülevaatamine, otstarbeka remondikalkulatsiooni koostamine ja kindlustusandjatele edastamine. Remondiloa saamisel tellib meister vajalikud varuosad ja planeerib tööd vastavalt kooskõlastatud kalkulatsioonidele. Juhib remonditööde käiku, nende valmimisel teostab järelkontrolli ning veendub sõiduki korrasolekus, vajadusel ka proovisõiduga. Tunneb teenindusejärgselt huvi, kas klientide ootused said täidetud ning kasutab saadud tagasisidet teenuse parendamiseks.

Ootused kandidaadile

-erialane haridus
-varasem töökogemus
-väga hea suhtlemisoskus
-eesti ja vene keele oskus nii kirjas kui ka suhtlemistasandil
-valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearenguks
-korrektsus, täpsus, lojaalsus ning töötahe
-autojuhilubade olemasolu
-kasuks tuleb oma kliendibaasi olemasolu

Ettevõte pakub

-eneseteostuse võimalust ja pikaajalist töökohta
-motiveerivat palgasüsteemi
-huvitavat ja vastutusrikast tööd
-firmasiseseid soodustusi
-koolitusi
-sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#637866

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2020

BCA Autoekspert OÜ tegutseb alates 2002. aastast. Meie ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on sõidukite hooldus- ja remonditööd ning värvi- ja keretööd. Koostöös kindlustusseltsidega tegeleme avariiliste autode kahjukäsitlusega, milleks kasutame normeerimistarkvara WINCabas. Klientide rahulolu tagamiseks oleme oma ettevõttes juurutanud kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele (sertifikaat Nr.K-130/G45) ja on AS Metrosert regulaarse järelvalve all. Jätkuvalt pakume teostatud töödele mõõdukaid hindu ja lühikesi tähtaegu.

Vaata rohkem