Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673010

Kere- ja värvitööde meister / nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peugeot ja Opel sõiduautode ning tarbesõidukite kere- ja värvitööde protsessi korraldamine

kliendi nõustamine kahjujuhtumite koral

remondikalkulatsioonide koostamine

suhtlus kindlustusseltsidega

remonditööde planeerimine ja kordineerimine

teostatud tööde kvaliteedi kontrollimine

arvete koostamine

Ootused kandidaadile

tehniline haridus (soovitavalt autoalane)

eelnev töökogemus sõidukite keretööde valdkonnas (vähemalt 2 aastat)

hea pingetaluvus täpsus, korrektsus

tehniline taip ja oskused

eesti ja vene keele oskus

tehnilisest inglise keelest arusaamine

koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Head, tulemusest sõltuvat, töötasu

Arenemisvõimalusi

Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi

Tööalast täiendkoolitust

Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#673010

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

Ascar Auto AS on tegeleb aastast 1996 sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga. Autospiriti ärinime all tegutsedes on Ascar Auto Peugeot ja Opeli sõidukite ametlik edasimüüja ja volitatud teeninduskeskus. Lisaks uute sõiduautode ja tarbesõidukite müügile tegeleme ka kasutatud autode müügiga.

Vaata rohkem