Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625643

Keraamika hambatehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab keraamiliste proteeside sh fikseeritud proteeside, kroonide ja sildade (nii tsirkooniumist, E-max´ist, metallist kui ka PMMAst) valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
- hambatehniku haridust;
- huvi töötada keraamiliste proteeside valmistajana (eelnev kogemus on suureks eeliseks);
- positiivseid hoiakuid, abivalmidust ja avatust koostööks;
- detailidele ning kvaliteedile orienteeritust ja kohusetundlikkust;
- tehnilist taiplikkust, loovust ja püsivust;
- kliendikesksust ja armastust suhtlemise vastu;
- õpihimu, initsiatiivikust ja iseseisvust;
- baastasemel arvuti kasutamise oskust.

Pakume Sulle huvitavat ja mitmekülgset tööd, võimalust õppida ja areneda koos oma ala professionaalidega. Tagame spetsiifilise väljaõppe ja korralikud töövahendid. Meie juures ootab Sind tore ja toetav kollektiiv ning meeldiv töökeskkond.

Sinu töökohaks on Tallinnas Järvel Dental Design hambalabor (aadress Lelle 24).

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos kaaskirjaga hiljemalt
24.novembriks aadressile personal[at]unimed.ee või kandideeri läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#625643

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019

Unimed Gruppi kuuluvad Dental Design ja Kaarli Hambalabor on Eesti
innovaatilisemad ja eesrindlikumad hambalaborid. Meie juures töötavad oma ala spetsialistid ja me teenindame erinevaid hambakliinikuid üle Eesti. Väärtustame koostööd, täpsust ja kvaliteeti ning meie missiooniks on pakkuda nii esteetilisi, kvaliteetseid kui ka funktsionaalseid restauratsioone ja ortodontilisi raviaparaate.

Vaata rohkem