Värsked tööpakkumised

Kelner/teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240168

Tööpakkumise number

240168

Töö kirjeldus

Sinul on suur soov teha HEAD teenindaja tööd, olla kiire, täpne ja positiivne.
Põhiliseks tööks on meid külastavate klientide väga hea teenindus ja nende heaolu
eest suurepärane hoolitsemine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

Oled elurõõmus? Abivalmis? Suhtled inimestega vabalt?
- Energiline, positiivne, kiire, professionaalne, sõbralik ja suhtlemisaldis
- Kohusetundlik, aus ja korrektne
- Võõrkeelte valdamine /ntx.EESTI, VENE ja INGLISE keele oskus/
- Kindlasti peab omama head eelnevat erialast töökogemust toitlustusasutuses
- Õpihimuline, enesearenduslik

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
TÄISKOORMUSEGA TÖÖKOHTA
- Töökohta konkurentsivõimelises kohvik-restoranis
- Töötamist graafiku alused (vahetustega) täiskoormusega
- Sõbralikku ja üksteisest hoolivat meeskonda
- Arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi

Lisainfo

NB!!! Loe kindlasti kogu kuulutus läbi ja vaata, kas vastad meie ootustele!
Kui tunned, et see töö on Sinu tõeline soov, siis väga ootame sinu kandidatuuri.
Kõigile kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Kandideerimine pildiga CV alusel. Täname!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
22. september 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Kohvik MOON on omanäoline pereettevõte, mis on kolme inimese unistuse täitumise projekt.
Meie põhimõte on pakkuda MOON´is lihtsat, maitsvat ja arusaadavat toitu ning teeninduses lähtume
selles, et see oleks kiires, armas ja lihtne. Eelkõige arvame, et kui kliendid tulevad MOON´i siis nad
tulevad meile külla ning meie ülesandeks on nende heaolu eest hoolitseda :)