Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641211

Kelner/ettekandja (Viimsi)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nooruslik, särav ja toetav meeskond otsib oma ridadesse lisaks abilist, kes armastab oma tööd ning peab lugu heast teenindusest. Sinu töökoht asuks Viimsis Liilia tee 2 aadressil tegutsevas Jussikas, mis läbis hiljaaegu ka värskenduskuuri.

Ootused kandidaadile

Eeldame sinult:
* eesti keele oskust, kasuks tuleb ka inglise ja vene keele oskus
* iseseisvat töötamise oskust
* rõõmsameelset, viisakat ja julget pealehakkamist
* töökoha igapäevast puhtuse ja korrashoiu tagamist
* lao seisu jälgimine ja vajadusel tellimine

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
* täiskohaga tööaega vahetustes
* hoolivat ja tugevat meeskonda seljataga
* meeskondlike koosviibisi väljaspool tööaega
* lõunasööki ja kohvi ettevõtte kulul
* väljaõpet ja koolitusi kohapeal ja väljaspool maja

Tööpakkumise number
#641211

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Jussi Õlletoa ehitas Johannes (rahvakeeli Juss) Ehasoo aastal 1935. Ühes hoones oli pisike pagaritöökoda, elumajas asuvas kaupluses müüdi kõike seebist heeringani. Külamehed peatusid sageli, et rüübata kannuke õlut ja võtta kehakinnitust.

Alates veebruar 2020 läheb maja mõneks nädalaks puhkama, peale mida ootab teid ees juba täiesti uus Viimsi kogukonnale mõeldud Jussikas. Jätame alles kõik hea, mida kohalikud Jussi Õlletoas oluliseks peavad ja eemaldame kõik, mis on ajale jalgu jäänud. Uue lähenemise saab ka kogu menüü.

Vaata rohkem