https://www.cvkeskus.ee/275096

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275096

Kelner/Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

A'la carte ja gruppide teenindus


Ootused kandidaadile

Eesti, vene ja inglise keel suhtlustasemel. Kasuks tuleb eelnev töökogemus restoranis.
Korrektne välimus, ausus, täpsus ja kohusetundlikus.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi, häid töötingimusi, head töötasu, huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis, tööd graafiku alusel.


Tööpakkumise number
#275096
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kelner/Ettekandja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!