Värsked tööpakkumised

Kelner/ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160344

Tööpakkumise number

160344

Töö kirjeldus

Töö iseloomuks on klientide kõrgetasemeline teenindamine motiveeritud ja professionaalses meeskonnas.

Nõudmised kandidaadile

soov klienti teenindada
eesti ja inglise keele oskus suhtlustasemel
positiivne ellusuhtumine, kiirus ja rõõmsameelsus
hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
korrektsus ja kohusetundlikkus
pingetaluvus, valmidus teha meeskonnatööd
kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustusettevõttes

Ettevõte pakub

tööd vanalinnas
kaasaegseid töötingimusi
huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
konkurentsivõimelist põhi- ja tulemustöötasu, lisaks erinevaid ettevõtte soodustusi
tööalast lisaväljaõpet
tõeliselt toredat meeskonda

Lisainfo

Iga restorani Kaerajaan töötaja on ettevõtte visiitkaardiks. Kõikidelt oma töötajatelt ootame ettevõtte eesmärkide, visiooni ning missiooni elluviimist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. september 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

2008 aasta märtsis avati Raekoja platsil uus restoran Kaerajaan. Restorani akendest avaneb võrratu vaade Tallinna vanalinna elu keskpunktile. Restoran Kaerajaan rõhub rahvuslikkusele - seda nii sisekujunduses kui ka toiduvalikus. Restorani peakokk Tony Sal-al Saller on koostanud söögikaardi, mis ühendab endas ürgseid eestimaiseid maitseid koos uusimate trendidega maailma köökidest. Rahvuslike motiividega interjööris segunevad ajaloolised kujundid ja sümbolid tänapäevastega. Sisekujunduses on kasutatud vanaaegset rahvaloomingut moodsas võtmes.