Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136436

Kelner/ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

restorani klientide kõrgetasemeline teenindamine

Ootused kandidaadile

tahe töötada klienditeenindajana
eesti ja inglise keele oskus suhtlustasemel
positiivne ellusuhtumine, kiirus ja rõõmsameelsus
hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
korrektsus ja kohusetundlikkus
pingetaluvus, valmidus teha meeskonnatööd

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja toredat meeskonda
huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
konkurentsivõimelist põhi- ja tulemustöötasu, tööalast lisaväljaõpet

Tööpakkumise number
#136436

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2008

Raekoja platsil avab peagi uksed restoran Kaerajaan. Restorani akendest avaneb võrratu vaade Tallinna vanalinna elu keskpunktile. Kahel korrusel asuv ja enam kui 100 külalist mahutav restoran kavatseb oma külastajatele pakkuda toiduvalikut, kus traditsioonilisele eesti köögile lisandub modernne mõõde.

Vaata rohkem