Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243156

Kelner/ettekandja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine tuntud restoranides Helsinkis
- veinide ja söökide soovitamine ja serveerimine

Ootused kandidaadile

- töökogemus kelneri/ettekandjana vähemalt kolm aastat
- valmidust töötada Helsinkis vähemalt aasta või 3 nädalat dets/jaan
- hea inglise ja soome keele oskus
- kasuks tuleb vene keele oskus
- kassa süsteemide kasutamise oskus
- väga positiivne klientidesse suhtumine

Ettevõte pakub

- palga määr vastab Soomes ettenähtule (TES)
- palgaline puhkus
- elamispinna eest tuleb maksta endal
- töö vahetustega

Lisainfo

CV palun saata soome või inglise keeles koos fotoga.

Tööpakkumise number
#243156

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1654 - 1786 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. november 2011
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2011
Lisainfo palga kohta:
boonused

Meie koostööpartneriks on Soome üks suurimaid personalifirmasid Opteam Oy. www.opteam.fi Töökohaks on restoranide kett Helsinkis.

Vaata rohkem