Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152819

Kelner/ettekandja abiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Töö lepingu alusel, katseajaga.
2. Töö vahetustega graafiku alusel, algusega kell 11.00-23.00
3. laudade katmine ja koristamine, A´la Carte teenindamine , soovitavalt eesti, vene- ja inglise keele oskus kõnes.

Ootused kandidaadile

1. Arvuti tundmine.
2. Korrektne välimus ja suhtlemisoskus.
3. Sõbralik suhtumine kollektiivi ja soov korrektselt tööd teha.
3.Sobib kandidaadile, kes seda eriala õpib

Ettevõte pakub

1. Korralik palk ja lisatasud.
2. Erialaste koolituste võimalus.

Tööpakkumise number
#152819

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

Eripäraks on balkani- ja vahemeremaade toidud, millest suurema osa moodustavad sütel küpse-
tatud road. Restoran "Admiral" asub vanal aurulaeval - ainuke omalaadne Eestis. Asume Tallinna Sadama Admiraliteedi basseini kai ääres. Restoranis on kohti peasalongis 40, Admirali salongis
10 kohta, kubrikus 20. Suvel on lisaks avatud kaks tekki - 32 kohta.

Vaata rohkem