Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60432

Kelner/ettekandja Aasia stiilis restorani

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aasia stiilis restoranis klientide teenindamine

Ootused kandidaadile

nõutav vähemalt 1 aastane töökogemus ettekandja või kelnerina
keskeriharidus
algatusvõime
kohusetundlikkus, korrektsus
teenindusvalmidus
väga hea suhtlemisoskus
koormustaluvus, viisakus, positiivne ellusuhtumine
hea inglise, vene, eesti ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

alkoholi- ja teeninduskoolitusi
tasuta toitlustamist töökohal kuni 2x päevas
erikokkuleppel öine transport

Tööpakkumise number
#60432