Värsked tööpakkumised

Kelner või ettekandja Walesi top restorani R/755

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60359

Tööpakkumise number

60359

Töö kirjeldus

Quality restaurant in Pembrokeshire, Wales, need experienced waitress or waiter to join their successful team. Start date 1st April - 31st October.

You will be required to polish all glasses and cutlery, lay up the tables, iron tablecloths, hoover and mop the floors and do general restaurant cleaning, serve food plated in the kitchen to the exclusive guests, clean away in a professional manner, collect drinks from the bar and serve wine in the correct way. Take orders and speak good english.

Nõudmised kandidaadile

Previous waiter or waitress experience - ONLY TOP CANDIDATES NEED APPLY (e.g. 4/5* hotel, cruise ship)

All cv's need to have a photo attached

fluent English

STRICTLY NON-SMOKING

Ettevõte pakub

Salary £5.50.
Room available above the restaurant and £50 is deducted for rent and food each week. Share of tips available

Lisainfo

Palun saata INGLISKEELNE CV fotoga ning soovituskirjad eelmistest töökohtadest.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2006

Abel Staff Ltd on Suurbritannias põhinev firma, mis tegeleb tööjõu värbamise ja vahendamisega 2004. aastal EL-ga liitunud Ida-Euroopa riikidest (Eesti, Läti, Leedu, Poola, Sloveenia, Slovakkia, Tšehhi, Ungari). Firma teeb koostööd paljude erinevate tööstussektoritega värvates tööjõudu oma klientidele üle terve UK. Abel Staff asutajad omavad enam kui 20 aastast värbamisalast kogemust UK turul ning sidemeid paljude suurte, tuntud ning heatasemeliste firmadega, kes otsivad oma meeskonda töökaid ja usaldusväärseid inimesi.