Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222229

Kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtta vastu kliente nagu oma külalisi.

Ootused kandidaadile

Sobid meie positiivsesse meeskonda juhul kui:

- Omad töökogemust toitlustuses
-Valmisolek pikkadeks tööpäevadeks
-Oled kohusetundlik , aus teiste ja enda suhtes
-Vanus alates 25a

Ettevõte pakub

-Koolitusi ja väljaõpet kohapeal
-Põhipalk +müügiprotsent
-Sõbraliku meeskonda

Lisainfo

Scotland Yard ei otsi enda meeskonda inimest:

-Kes ei armasta suhelda
-Kes ei armasta inimesi
-Kes ei soovi areneda selles vallas

NB! CV SAATA PALUN KOOS PILDI JA KAASKIRJAGA!

Tööpakkumise number
#222229

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. märts 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

Scotland Yardi kesklinna pubi asub Tallinna südames.Oleme tegutsenud juba üle 10 aasta , ilusa ja hubase interjööri ning laheda muusikalise kavaga vabaaja kinnipidamise koht.Meil on hea ja särav meeskond, kes vajab lisajõudu kui sa oled lihtsalt suurepärane inimestega suhtleja siis sa oled teretulnud meie sekka.

Vaata rohkem

Kelner