Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #424904

Kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide kiire ja kõrgetasemeline teenindamine.
Töö on graafiku alusel.

Täiendavat infot saab siit:
Marge +372 566 458 48

Ootused kandidaadile

* erialased teadmised( toit, jook, teenindus)
* kohusetundlikkus
* meeskonnatööle orienteeritus ja koostöövõime
* iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus
* positiivne ellusuhtumine
* hea pingetaluvus
* hea maitsemeele omamine
* eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

* Häid töötingimusi
* Head seltskonda
* Head töökeskkonda
* Huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
* Huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis

Tööpakkumise number
#424904

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

Korsten, Armastus & Hea Toit on AVATUD! KultuuriKatel on restorani asukohaks (Põhja pst 27A). Avatud iga päev kella 12'st kuni kella 23.00'ni.

Restoran pakub värskeid salateid, pastasi ning põnevaid valikuid jagub nii liha- kui ka kalasõpradele – ja mis kõige parem, restoranis on avatud köök, seega roogade serveerimisel pakub põnevust ja silmailu – paljud toidud viimistletakse saalis otse kliendi silme ees!

Vaata rohkem

Kelner