Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312005

Kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoran ajaloolisel laeval pakub tööd eelneva töökogemusega kelnerile ja/või ettekandjale. Töö sisuks on restorani klientide teenindamine nii sees kui ka suvetekil ja terrassil.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus ettekandja või kelnerina ning hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil. Kasuks tuleb soome keele oskus. Kandidaadilt eeldame head suhtlemisoskust, korrektset välimust ning soovi pakkuda klientidele head restoranielamust.

Pakume tööle vastavat palka ning heade tulemuste korral ka lisatasu. Lisaks töötasule on ka töötajate toitlustamine.

Lisainfo

Tööd on võimalik pakkuda ka suviseks hooajaks ning on sobilik ka üliõpilastele (töö vahetustega).

Tööpakkumise number
#312005

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kelner