Värsked tööpakkumised

Kelner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421034

Tööpakkumise number

421034

Töö kirjeldus

meie eesmärgiks on pakkuda meie külastajatele- turistidele parimat puhkehetke nende pikas päevas, kiirelt kustutada nende janu ja nälga. Suvel töötame enamjaolt terrassil.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi töökat, sõbralikku ja õpihimulist inimest,kiire mõtlemine ja kiired jalad on nõutud. Vajalik on inglise keele oskus suhtlustasemel, eeliseks on teiste keelte oskus.

pakume tasuvat tööd paindlikku tööaega, enesearendust, tutvust india kultuuriga, uusi tutvusi ja kohtumisi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2016
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 700 kuni 1500 EUR kuus

Maharaja restoran on esimene india restoran Eestis, loodud juba 1989 aastal. Meil on multirahvuseline ja väga sõbralik kollektiiv. Pakume autentset india kööki nii imekaunis saalis kui suvel väliterrassidel põhiliselt meie linna külalistele, kuna asume linna südames, Raekoja platsil.