Värsked tööpakkumised

Kelner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232625

Tööpakkumise number

232625

Töö kirjeldus

Otsime restorani "Bordoo" kelnerit, kelle tööülesanneteks on klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine.
tellimuste vastuvõtmine ja serveerimine.
jookide tutvustamine ning soovitamine
Kandidaat peaks olema positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik, valmis töötama graafiku alusel(kaasa arvatud õhtusel ajal, ning nädalavahetustel).

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus restoranis.
Nõutav on väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus.
Kassasüsteemi Micros tundmine.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust osaleda Tallinna parima restorani töös.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2011

HOTELL KOLM ÕDE

Tere tulemast butiikhotelli Kolm Õde. Kolm Õde on ainuke hotell Eestis, mis kuulub prestiižsesse Relais & Chateaux gruppi.

Aastal 2003 renoveeriti ning ühendati kolm Tallinna silmapaistvat 1362. aastal ehitatud kaupmehemaja hotelliks Kolm Õde. Meie kaasaaegne sisekujundus pakub tänapäevaseid mugavusi koos tagasipõikega keskaegsesse ajalukku.

Asudes 16. sajandist pärit Tallinna müüride vahel muinasjutulises vanalinnas, võimaldab Kolm Õde uudistada vana hansalinna seinapragusid ohverdamata stiili, mugavust ja luksust.