Värsked tööpakkumised

Kelner

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115835

Tööpakkumise number

115835

Töö kirjeldus

Pakume tööd kelneritele-ettekandjatele. Buen Provecho restoran otsib oma meeskonda töötajat, kes oleks huvitatud töötama hispaania restoranis.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda energilisi ja sõbralikke klienditeenindajaid, kes on avatud uutele väljakutsetele. Kindlasti eeldame eelnevat töökogemust antud valdkonnas. Oluline on väga hea suhtlemisoskus ning kliendisõbralikkus. Väga hea keelteoskus. Korrektne välimus

Pakume konkurentsivõmelist palka ja tööd heas asukohas Tallinna kesklinnas. Pakume erinevaid koolitusi, eriti pöörame tähelepanu veinikoolitustele ja hispaania köögi tutvustamisele. Toredat töökollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2007
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2007

Restoran Buen Provecho otsib oma meeskonda heal tasemel teenindajaid