Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435853

Kelner

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Fine Dining restorani külaliste meeldiv ja professionaalne teenindamine
  • A la carte menüü ja joogikaardi tundmine
  • Veinide serveerimine, kokteilide valmistamine
  • Laudade katmine , töökeskonna korrashoidmine

Ootused kandidaadile

  • Vanus: 18+
  • Eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • Eesti ja inglise keele valdamine vähemalt suhtlusasemel (eelistus: eesti keel – emakeel). Vene, saksa ja soome keele oskus tuleb kasuks
  • Meeldiv välimus, ausus, korrektsus, teadmised etiketist, stressitaluvus, täpsus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
  • Erinevaid koolitusi
  • Oskustele ja tulemustele töötasu

Tööpakkumise number
#435853

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2016
Kuulutus sisestati:
14. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kelner