Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153751

Kelner / ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide kõrgtasemeline teenindamine a'la carte restoranis.

Ootused kandidaadile

-vajalik eelnev töökogemus a\'la carte restoranis
-eesti, inglise ja vene keele oskus
-hea suhtlemisoskus
-korrektne välimus
-väga positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse
-vanus alates 18 eluaastat

Ettevõte pakub

-huvitavat ja kaasaegset töökeskkonda
-tööd graafiku alusel
-palk vastavalt oskustele

Tööpakkumise number
#153751

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
28. mai 2008

Ülemiste Hotell asub Ülemiste järve ääres, vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna vanalinnast. Hotellis on 128 modernse disainiga tuba ja 52-kohaline a'la carte restoran Fuente.

Vaata rohkem