Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630678

Kelner-ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda säravat, andekat ja rõõmsameelset inimest, kellele pakume tööd restoranis RAE MEIEREI kelner-ettekandja ametikohale.

Nõudmised kandidaadile

* Eelkõige tahe teha tööd
* Positiivne, rõõmsameelne ja soe inimene
* Hea ja avatud suhtleja
* Keelte valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Ametliku töötasu pangakontole
* Stabiilset ja kindlat töökohta
* Konkurentsi võimelist palka
* Pakume täis- või osalise tööajaga koormust
* Töökohta Tallinna vanalinnas
* Tööd graafiku alusel

Lisainfo

raemeierei.ee
manager(at)raemeierei.ee
53030693 Daniil
Dunkri 5

Tööpakkumise number
#630678

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

Restoran Rae Meierei, on unikaalse kontseptsiooni ja industriaalse
sisekujundusega uus restoran Tallinna vanalinnas, mis hoiab ja
suunab Eesti maitsete traditsioone ja toorainet!

Restoran on läbi kahe korruse kokku 350 istekohaga, millele
lisandub päikeseline väliterass.

Restoranis on juustutehas kus meie juustumeister
valmistab värskest eesti piimast erinevaid põnevaid
juustutooteid.

Köök on suur ja kõik ainult kööki ei mahu on ka avatud osa, kus
grillitakse ja küpsetatakse.

Menüü läbiv suund juustul, kuid me ei nimetaks seda
juusturestoraniks, menüü on põnev ja heade maitsetega.

Vaata rohkem