Värsked tööpakkumised

Kelner-ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546938

Tööpakkumise number

546938

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda säravat, andekat ja rõõmsameelset inimest, kellele pakume tööd restoranis RAE MEIEREI kelner-ettekandja ametikohale. Meie kollektiivi astudes saab sinu põhiliseks eesmärgiks pakkuda klientidele parimat võimaliku teenindust. Meie eesmärk on, et sinu südamlik naeratus ja suhtlus koos maitsva toiduga jätab meie külalistele kustumatu mulje ja inimeste soovide kuulamise loomulik anne on sulle omane.

Nõudmised kandidaadile

* Eelkõige tahe teha tööd
* Töökogemus toitlustusvaldkonnas kelneri või ettekandjana
* Positiivne, rõõmsameelne ja soe inimene
* Hea ja avatud suhtleja
* Eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Häid ja kaasaegseid töötingimusi restoranis RAE MEIEREI
* Stabiilset ja kindlat töökohta
* Korraliku töötasu
* Arenguvõimalusi
* Noorusliku kollektiivi
* Koolitusi
* Töökoht Tallinna vanalinnas
* Tööd graafiku alusel

Lisainfo

raemeierei.ee
manager(at)raemeierei.ee
53030693 Daniil
Dunkri 5

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 800 EUR kuus

Restoran Rae Meierei, on unikaalse konseptsiooni ja industriaalse
sisekujundusega uus restoran Tallinna vanalinnas, mis hoiab ja
suunab Eesti maitsete traditsioone ja toorainet!

Restoran on läbi kahe korruse kokku 350 istekohaga, millele
lisandub päikeseline väliterass.

Restoranis on juustutehas kus meie juustumeister
valmistab igapäevaselt värskest eesti piimast erinevaid põnevaid
juustutooteid.

Restoranis on ka oma väike Distillery maitsva majajoogi
valmistamiseks.
Restorani kõrvale tuli ka VODKA muuseum ja palju muud
huvitavat!

Köök on suur ja kõik ainult kööki ei mahu on ka avatud osa, kus
grillitakse küpsetatakse.

Menüü läbiv suund juustul, kuid me ei nimetaks seda
juusturestoraniks, menüü on põnev ja heade maitsetega.