Värsked tööpakkumised

Kelner-ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48112

Tööpakkumise number

48112

Töö kirjeldus

Võtame tööle restorani Le Paris a'la carte kelner-ettekandja.
Tööülesanded:
• ettevalmistustööd enne restorani avamist
• hoolitseb saali ja laudade korrasoleku ja puhtuse eest
• klientide kõrgetasemeline teenindus
• tunneb menüüd ja oskab klientidele sööke, jooke soovitada
• on võimeline tegema lauakatet vastavalt tellitud toitudele ja jookidele
• osaleb väljaspool hotelli toimuvatel catering üritustel

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• eelnev restorani töö (a la carte teenindus) kogemus
• hea eesti, inglise, vene, soome suhtluskeele oskus
• väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• esinduslik välimus

Ettevõte pakub

• kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
• koolitust
• meeldivat töökeskkonda
• vaheldusrikast ja huvitavat tööd
• nooruslikku kollektiivi
• arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2005
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2005

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.