Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621741

Kelner / Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- Külastajate professionaalne teenindamine
- Toidu- ja joogimenüü tundmine ning tutvustamine
- Tellimuste kassasse sisestamine ja serveerimine
- Arveldamine
- Laudade koristus ja katmine, puhtuse hoidmine

Kui oled kohusetundlik ja täpne, hindad kvaliteetset teenindust ning naudid inimestega suhtlemist, siis otsime just Sind oma restorani kollektiivi.

Nõudmised kandidaadile

- Vanus alates 20 eluaastat
- Kogemus restoranis kelneri/ettekandjana
- Rõõmsameelne ning avatud suhtleja
- Aus, hoolas, kohusetundlik ja täpne
- Keelteoskus: eesti ja inglise, lisaväärtust annab vene ja/või soome keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Kokkuhoidev ja pigem väike kollektiiv
- Konkurentsivõimeline töötasu
- Arenguvõimalus uues ja ainulaadses restoranis
- Koolitused
- Ettevõtte sisesed soodustused
- Töö graafiku alusel

Tööpakkumise number
#621741

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 5.7 - 7.8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2019

Restoran Maidel asub Tallinna vanalinnas Vene tänaval ajaloolises hoones, mis 14. sajandil kuulus perekonnale Von Maidel. Uhkusega pakume roogasid, mis on valmistatud sertifitseeritud orgaanilisest toorainest. Mahetoidust saab inimkeha kätte rohkem vajalikke toitaineid. Lisaks saab olla kindel, et orgaaniline tooraine on vaba mürgistest taimekaitsevahendite jääkidest, vaba geneetiliselt muundatud organismidest, vaba sünteetilistest väetistest ning muudest tervisele kahjulikest lisaainetest. Menüüst leiab samuti sertifitseeritud mahedat joogipoolist igale maitsele.

Vaata rohkem