Värsked tööpakkumised

Kelner / ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369761

Tööpakkumise number

369761

Töö kirjeldus

Restorani ja hotelli baari külastajate kõrgetasemeline teenindamine ja soovide eest hoolitsemine, grupiteenindus lõuna- ja õhtusöökidel ning bankettidel, restorani korrashoid.
PAKUME AASTARINGSET TÖÖD!

Nõudmised kandidaadile

- Erialased teadmised ja varasem töökogemus restoranis
- Püüdlikkus ja tähelepanelikkus
- Kohusetundlikkus
- Rõõmsameelsus, aktiivsus ja särtsakus
- Inglise keele oskus (vähemalt hea)

Ettevõte pakub

- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- väga heal tasemel koolitusi
- meeldivat töökeskkonda
- vaheldusrikast tööd
- sõbralikku kollektiivi
-ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Erialane kogemus tuleb kasuks kuid ei ole eeltingimuseks. Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. märts 2015
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2015

Vaid mõne sammu kaugusel linna esindusplatsist asub 1937 aastast pärinev põnev, glamuurne ja uhke hoone, mis on läbinud tõelise uuenduskuuri. Värskelt avatud 79-toaline äriklassi hotell on läbi aegade olnud Eesti tõeline visiitkaart.

20. augustil avatakse Hotell Palaces restoran Konrad. Sellega seoses ootame oma meeskonda kelnereid/ ettekandjaid.

Kui soovite osa saada selle ajaloolise ja traditsioonidega maja loomisest külaliste ja linnarahva armastatud peatumispaigaks, olete väga oodatud meie meeskonda.